Blok rusznikarski do karabinków AR10/SR25/LR308 - 308 AR Lower Receiver Block - Midwest Industries
Produkt dostępne wysyłamy w ciągu 24h.
Towar zamówiony z opcją dostawy kurier DPD doręczony zostanie w ciągu 48h.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
• montaż i demontaż komponentów
• instalacja mechanizmu spustowego
• serwis i konserwacja
• modyfikacje i tuning platformy .308 AR
Kompatybilność platform .308 AR
Blok jest kompatybilny z popularnymi konstrukcjami opartymi na standardzie:
AR-10
SR25
LR-308
Ergonomiczna forma umożliwia szybki montaż w imadle oraz wygodne przygotowanie stanowiska roboczego.
 Dane techniczne:
• producent: Midwest Industries
• przeznaczenie: dolna komora zamkowa (.308 AR)
• kompatybilność: AR-10 / SR25 / LR-308
• materiał: wytrzymały polimer
• montaż: imadło warsztatowe
• długość: ok. 150 mm (6”)
• szerokość: ok. 25 mm (1”)